DOPPER - Marka z misją

Ocean ci podziękuje

Każdego roku do oceanów trafia 8 milionów ton plastikowych odpadów. Plastik nie ulega rozkładowi. Nigdy. Po prostu rozpada się na mniejsze części. 

40 butelek

Jedna butelka DOPPER zapobiega przedostawaniu się aż 40 jednorazowych butelek do oceanu.​

125 mln kg

Marka DOPPER chce zapobiec przedostaniu się takiej ilości plastiku do wód oceanicznych.

30 szczęsliwych ryb...

... skacze z radości gdy wybierasz butelkę wielokrotnego użytku!

NASZA MISJA:​

Jeśli ktoś zapyta „co to jest Dopper?” PROSZĘ, nie mów „To tylko firma zajmująca się butelkami na wodę”. Dopper umożliwia świadomy wybór butelek wielokrotnego użytku zamiast butelek jednorazowego użytku, aby chronić morza, jeziora i oceany. Walka z zanieczyszczeniami pochodzącymi z tworzyw sztucznych to nasz priorytet.


O MARCE

Dopper to butelka wielokrotnego użytku z misją! Marka promuje używanie wody z kranu i ograniczanie użycia jednorazowych plastikowych butelek na wodę. Producent należy do grona certyfikowanych korporacji, które w model swojej działalności wpisały zasady społecznej odpowiedzialności biznesu i angażują się w rozwiązywanie kluczowych problemów. Aby uzyskać taki certyfikat, firma musi wykazać się działaniem zgodnie z wartościami i zasadami CSR w kilku kategoriach. Pod uwagę brane są m.in. ład korporacyjny, sposób traktowania pracowników, pozytywny wpływ na środowisko oraz realizacja konkretnych celów społecznych. Marka Dopper prowadzi szereg projektów, poprzez które edukuje i uświadamia społeczeństwo, a także ma realny wpływ na dostarczenie wody pitnej dla mieszkańców Nepalu.

POCZUJ WOLNOŚĆ, NIEZALEŻNOŚĆ I WYGODĘ

WODY MÓRZ I OCEANÓW SĄ ZAŚMIECONE PLASTIKIEM

POZWÓL CIESZYĆ SIĘ NIMI NASTĘPNYM POKOLENIOM!

WYBIERAJ ODPOWIEDZIALNIE

 WYBIERZ BUTELKI DOPPER

%
BEZPIECZNE I EKOLOGICCZNE
%
zadowolonych użytkowników
+
MODELI BUTELEK

Co mówią użytkownicy:

Uwielbiam ładne i użyteczne gadżety, dlatego od razu zakochałam się w marce Dopper. Misja tej firmy jest mi bardzo bliska, dlatego przekonałam już prawie wszystkich znajomych na zamianę jednorazówek na Dopper.
Julia
Wyjątkowo dobrze wykonane produkty w przystępnej cenie. Razem z żoną szczególnie doceniamy je w podróży z małym dzieckiem, ale używamy ich codziennie.
PAWEŁ
Butelka świetnie sprawdziła się podczas weekendowego wypadu ze znajomymi 🙂 Zakrętka imitująca kieliszek jest strzałem w dziesiątkę! Wygląda estetycznie, a właściwości termiczne utrzymują napoje w chłodnej temperaturze na długi czas. Polecam!
DOMINIKA

KontaKt

Sprzedaż realizowana wyłącznie przez AGENCJE REKLAMOWESzukasz agencji ze swojego regionu? Zgłoś się do nas w sprawie otrzymania listy dystrybutorów.

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA !